Co se mi honí hlavou,  Foto koutek

Foto článek: Jeseterový měsíc v srpnu 2022

Doháním loňské foto resty! Loni v létě jsem se přidala k trendu snad všech fotografů a nadšenců a rozhodla se taky zkusit nafotit očekávaný úplněk.


Určitě jste jej také sledovali, nebo aspoň později viděli fotky na internetu. Tak víte, že se opravdu vydařil. Nemám asi moc fotek s efektem wow, ale na první zkoušku podle mě celkem ujdou. Klidně mi dejte vědět v komentářích, co si myslíte 🙂

Prvně jsem jela ve čtvrtek do Tramore, kde jsem chtěla nafotit západ slunce (to mi nevyšlo, přijela jsem pozdě) a poté východ měsíce. Na co jsem zapomněla bylo, že od začátku pláže k dunám je to nejméně půl hodina pěšky. Tak jsem si aspoň vyfotila siluetu Tramore v zapadajícím slunci a po cestě nazpět i ten vycházející měsíc.

Další noc jsem strávila na nábřeží ve Waterfordu, kde to prvně vypadalo na dlouhou noc, protože u obzoru bylo mračno, ale měsíc pak nádherně vyšel nad řekou a byl zbarvený do oranžova. Bylo by víc cool, kdyby byl nad městem, ale to si budu muset počkat na jinou roční dobu.

Kromě měsíce jsem tu noc také fotila nábřeží Waterfordu a jeho odraz v řece – první fotka tvoří úvodní fotku a druhou můžete vidět v druhém foto výběru v tomto postu.