Koncerty a Cony

Taylor Swift live aneb zážitky z Croke Parku

Letos jsem si splnila jeden z mých koncertních snů a navštívila jsem koncert Taylor Swift v Croke Parku, což je prý třetí největší stadión v Evropě. Jako zas tak masivní mi nepřišel, ale co já vím o stadiónech, že jo.

Taylorka poctila Dublin dvěma koncerty, já měla lístek na ten páteční, což byla vlastně taky první irská zastávka. Den byl naprosto šílenej – ráno do práce, nakonec jsem se rozhodla jet dřívějším busem, protože předskokanky začínaly už dost brzo a i když nejsem fanynka Charli XCX a nějak neječím při pohledu na Camillu Cabello, chtěla jsem je vidět live.

Fakt, že jsem jela o 45 minut dřív vážně udělal rozdíl – nevím, co se stalo, jestli to byl mix Taylorky a fotbalu/rugby/hurlingu nebo co se ten den hrálo všechno v Dublinu, ale autobus měl hodinu zpozdění a to se normálně fakt nestává (tytam jsou časy, kdy jsem do Dublinu cestovala čtyři hodiny). Už ani nevím v kolik přesně jsem přijela do Dublinu, ale doslova jsem běžela ke Croke Parku.

Samozřejmě stresy v práci a zpoždění autobusu jsem měla brát jako znamení, že ten koncert prostě nebude zadarmo. Cestu ke stadiónu jsem našla v pohodě (Tip pro všechny: prostě následujte masy lidí). Prodírám se lidma, nakonec najdu te správnej vchod, vyjdu schody, najdu správný číslo mé sekce .. a je mi řečeno, že mě tam nepustí kvůli kamerám. Nevadí, následuju instrukce, že jo. No, nakonec mě posadili úplně někam jinam, běhala z jednoho konce na druhej a neviděla skoro celou Charli.

Už to přeskoč, jaká byla Taylorka!?

Ok. Ok. Calm down. Camila byla super btw – byla jsem celkem překvapená, že jsem znala skoro všechny písničky. V jednu chvíli během přestávky mezi Charli a Camilou nad námi začaly ječet holky, protože se tam objevil nějakej irskej Bieber nebo co. Dodnes nevím kdo to byl.

Taylorka byla spektakulární od začátku do konce. Kromě úžasné show plné rekvizit (viz níže), ohňů a ohňostrojů taky suprově zpívala a vůbec nelituju, že jsem šla. Tak moc jsem si to užila, že jsem chtěla jít v sobotu zase. Tak třeba příště.

Všechny fotky jsou focené na mobil, protože foťáky byly zakázány.. 

camila cabello

croke park

taylor swift

taylor swift

taylor swift

taylor swift

Taylorka rozdávala takový narámky – zadarmo. Produkce měnila světlo podle písníček.

taylor swift

Ohňostroje jsou v Irsku zakázaný, takže tohle bylo opravdu grand finale.

Všechny videa nejsou točený správně, protože mi nešel net a chtěla jsem něco na Insta. You’re welcome.